Muurblokken zijn geschikt voor het maken van borders, trappen, vijvers, losse muren, enz. Tegelhandel Boer heeft een groot assortiment muurblokken in allerlei afmetingen en kleuren. Zo zijn er diverse geknipte en gekliefde muurblokken, de strakke en getrommelde patio muurblokken, Oud Hollandse Schellevis stapelblokken of de muurblokken met een uitgewassen deklaag. Voor elke tuin of voor elke soort sierbestrating heeft Tegelhandel Boer de passende muurblokken. Naast de betonnen muurblokken heeft Tegelhandel Boer ook NATUURSTEEN MUURBLOKKEN om het natuursteen terras in dezelfde stijl af te werken met borders.
Om uw muur af te werken met een natuursteen afdekrand, kunt u kiezen uit onze ruime sortering AFDEKRANDEN EN VIJVERRANDEN. Tegelhandel Boer levert ook betonnen afdekranden.
De genomen landelijke maatregelen van een lockdown hebben er toe geleid dat ook Tegelhandel Boer de deuren van haar winkels dicht moet houden. Gelukkig kunnen wij u wél helpen op een aantal manieren. Bekijk via deze link wat Tegelhandel Boer voor u kunt betekenen.